A je to

Miroslav Vavrek | 29.11.2013

P.Novicky,v prvom rade by som Vas poprosil,aby o veciach tykajucich sa nasej OZ,diskutoval aj na nasej stranke.Co sa tyka zverejnenych vysledkov v jednotlivych kategorii v nasej ZO/nakolko boli zruseny na VCS stary system vypoctu a novy sa neprial,je to aj v zapisnici/poradie bolo vypocitane podla dohody vsetkych pritomnych chovatelov pri nasadzovani na prvy pretek/preto to neni ani v zapisninici a ja osobne som nebol pritomny nakolko som bol hospitalizovany po operacii/,kde ste sa dohodli,ze vysledky budu vypocitane z prvych 10 zapisanych na KL a bodovat budu 3ks najvecsim poctom bodov,s tymto systemom vypoctu ste suhlasil aj vy osobne,ze vysledky budu vypocitane podla Regionalnych vysledkov a to z OZ MI,nakolko sa snimi odletia vsetky preteky a vysledky budu vypocitane systemom ako ste odsuhlasili zo serie10/3.Takze aj poradie v nasej ZO je vypocitane podla tychto spolocnych vysledkov/mozne si ich skontrolovat/tak ako ste sa dohodli na zaciatku,ked Vam podal tento navrh nas vycvikar p.ing Basko s ktorym ste suhlasili aj vy osobne.Treba sa ho nato spytat,lebo ja nemam moznost zavesit to na nasu stranku,zucastnil som sa akurat vypoctu vysledkov. predseda ZO

Pridať nový príspevok